To pierwsze inspiracje znalezione w internecie:
Zdjęcie pochodzi stąd. Co prawda torba nie jest ani różowa, ani na ramię, ale według mnie jest bardzo kobieca i osobiście bardzo chętnie bym taką miała ;-)
Tą torbę zaprojektowała Antique Basket Lady. Ogólnie do mnie nie przemawia, ale ciekawym pomysłem jest dodanie aplikacji w postaci kwiatuszka.
To torebka koleżanki z blogspota. Torebka do ręki, ale koralikowe aplikacje to również ciekawy pomysł.
I znowu znalezione na blogspocie. Torbka bardzo ładnie wykonana, dobór materiałów, o jakim można marzyć w Polsce...
Znowu blogspot. Podoba mi się kolorystyka i kieszenie boczne.
Te torebki znalazłam tutaj. Motyw kokard jest piękny, choć moim zdaniem te boczne kieszenie psują cały efekt, są zbyt ciężkie...
Aby wykonać taką torebkę możecie skorzystać z tutorialu. Motyw spersonalizowania torebki jest świetny.
A to torebka, której autorstwa nie znam. W niej super jest motyw kokardek, jest różowa, pełno kwiatów i grochów. Torebka jest cudownie pozytywna, bardzo mi się podoba.
Inspiracji znalazłam wiele, może i Wy mi coś podpowiecie?





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz