Postanowiłam uszyć coś "na próbę". Torbę dla mnie lub jeszcze dla kogoś innego, zabawić się tymi wszystkimi inspiracjami, które wyszukałam i ostateczne potem zdecydować się na jakiś projekt dedykowany przyjaciółce. Poniżej to, co mi wyszło spod maszyny :-) Jak Wam się podoba?




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz