Przedstawiam Strzygę, moją 3,5letnią kotkę egzotyczną:
Zdjęcie z serii: "podziwiajcie mój profil" ;-)
Kształt optymalny:
A to Harpia, perska siostra Strzygi po tym samym tacie, ma prawie 3 lata.
Taka jestem puchata...
...a to mój cudowny profil ;-)
Kocham moje płaskie mordki, są najpiękniejsze na świecie ;-)
Ciekawa jestem, jakie futerka macie Wy? Wpisujcie w komentarzach imiona i rasy, a może macie też zdjęcia?






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz